Apie mus

Žodžiai Kokybė ir Operatyvumas iš mūsų lūpų nėra tuščiažodžiavimas!

UAB „Asirinta“ pažangi ir orientuota į maksimalų kliento poreikių tenkinimą įmonė. Daugiau kaip 20 metų įvairiapusio darbo patirtis, dėmesys klientui, tinkama techninė bazė, aukščiausia atliekamų darbų kokybė užtikrino bendrovei gero ir patikimo partnerio vardą Lietuvos statybų rinkoje.

Įmonė atsižvelgdama į klientų poreikius ir lūkesčius nusprendė praplėsti siūlomų paslaugų spektrą. Nuo 2012 m. pradžios UAB „Asirinta“ pradėjo vykdyti naują veiklą vėdinimo, kondicionavimo, šildymo ir santechnikos, dujų tinklų srityse, teikdama konsultavimo, projektavimo ir montavimo paslaugas.

Kiekvienas įmonės darbuotojas suinteresuotas išlaikyti gerą įmonės reputaciją, todėl kokybiškas ir greitas paslaugų atlikimas yra mūsų visų prioritetas. Pasiekti puikių rezultatų padeda kvalifikuota ir profesionali komanda, sugebanti organizuotai ir mobiliai išspręsti sudėtingiausias savo srities užduotis. Bendrovėje nuolat keliama darbuotojų kvalifikacija, vyksta vidiniai ir išoriniai mokymai, diegiamos naujos darbų atlikimo technologijos, ugdomas draugiškas ir darnus kolektyvas.

Dėka puikių specialistų, UAB „Asirinta“ gali pasiūlyti platų teikiamų paslaugų spektrą. Todėl į mus besikreipiantys tiek privačių namų savininkai, tiek didelių pramoninių, administracinių objektų savininkai gaus išsamią konsultaciją bei optimaliausią sprendimo variantą, atitinkantį lūkesčius. Dirbame visuose Lietuvos regionuose. Paruošiame techninius ir darbo projektus, elektrotechninę dokumentaciją, atliktus darbus priduodame Valstybinei komisijai.

Įmonėje įdiegta Navision 5 verslo valdymo sistema, leidžianti greitai gauti aktualią informaciją, reaguoti į situacijų pokyčius, prekių atsekamumą. Iš kiekvieno kliento laukiame atsiliepimų apie mūsų atlikto darbo kokybę, operatyvumą bei norą su mumis bendradarbiauti ateityje. Įmonės darbuotojai stipriai motyvuoti tik aukščiausiems klientų įvertinimams.